Giriş için tıklayınız.
Sitedeki kullanıcı sayısı: 266
ERASMUS/ AKTS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ
ERASMUS/ AKTS BÖLÜM KOORDİNATÖRLERİ

Fakülte/Enstitü

Fakülte/Enstitü

Bölüm/ Program

Seviye

Erasmus Koordinatör

Mail Adresi

 

Mimarlık Fakültesi

Mimarlık

Lisans

Prof.Dr. Hülya Kuş
Prof.Dr. N. Turgut Saner

kushu@itu.edu.tr
saner@itu.edu.tr

Peyzaj Mimarlığı

Lisans

Doç.Dr. Gülşen Aytaç

gulergu@itu.edu.tr

Şehir ve Bölge Planlama

Lisans

Doç.Dr. Zeynep Günay
Doç.Dr. Eda Beyazıt

gunayz@itu.edu.tr
ebeyazit@gmail.com

Endüstri Ürünleri Tasarımı

Lisans

Doç.Dr.Şebnem Timur Öğüt

timurseb@itu.edu.tr

İç Mimarlık

Lisans

Öğr.Gör.Dr. Bahadır Numan

numanba@itu.edu.tr

Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Enstitüsü

Mimari Tasarım - Tezli

Lisansüstü

Doç.Dr. Aslıhan Şenel

senelas@itu.edu.tr

Mimari Tasarım - Tezsiz

Lisansüstü

Prof.Dr. Birgül Çolakoğlu

bigi_c3@yahoo.com

Mimarlık Tezsiz

Lisansüstü

Prof.Dr. Birgül Çolakoğlu

bigi_c3@yahoo.com

Peyzaj Mimarlığı

Lisansüstü

Doç.Dr. Gülşen Aytaç

gulergu@itu.edu.tr

Endüstri Ürünleri Tasarımı

Lisansüstü

Doç.Dr.Şebnem Timur Öğüt

timurseb@itu.edu.tr

İç Mimari Tasarımı

Lisansüstü

Öğr.Gör.Dr. Bahadır Numan

numanba@itu.edu.tr

Mimari Tasarımda Bilişim

Lisansüstü

Dr. Ahu Sökmenoğlu

sokmenoglu@itu.edu.tr

Doç.Dr. Meltem Aksoy

aksoymelt@gmail.com

Prof.Dr. Mina Özkar

ozkar@itu.edu.tr

Yrd.Doç.Dr. Sema Alaçam

semosphere@gmail.com

Çevre Kontrolü ve Yapı Teknolojisi

Lisansüstü

Prof.Dr. Nil Türkeri

sahal@itu.edu.tr

Yapı Bilimleri

Lisansüstü

Prof.Dr. Alpin Yener

alpin.yener@itu.edu.tr

Proje Yapım ve Yönetimi

Lisansüstü

Prof.Dr. Heyecan Giritli

giritli@itu.edu.tr

İnşaat Projeleri Yönetimi - Tezsiz

Lisansüstü

Doç.Dr. Elçin Taş

tase@itu.edu.tr

Restorasyon

Lisansüstü

Prof.Dr. Kemal Kutgün Eyüpgiller

eyupgiller@itu.edu.tr

Mimarlık Tarihi

Lisansüstü

Prof.Dr. Zeynep Kuban

kuban@itu.edu.tr

Sanat Tarihi

Lisansüstü

Arş.Gör. Veda Bingöl

vbingol@itu.edu.tr

Prof.Dr. Zeynep Kuban

kuban@itu.edu.tr

Şehir Planlama

Lisansüstü

Doç.Dr. Zeynep Günay

gunayz@itu.edu.tr

Bölge Planlama

Lisansüstü

Doç.Dr. Zeynep Günay

gunayz@itu.edu.tr

Şehir ve Bölge Planlama

Lisansüstü

Doç.Dr. Zeynep Günay

gunayz@itu.edu.tr

Gayrimenkul Geliştirme

Lisansüstü

Doç.Dr. Elif Alkay

alkayel@itu.edu.tr

Kentsel Tasarım

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Ebru Erbaş Gürler

erbaseb@itu.edu.tr

 

İnşaat Fakültesi

İnşaat Müh.

Lisans

Doç.Dr. Esin Ergen Pehlevan

esin.ergen@itu.edu.tr

Yrd.Doç.Dr. Cüneyt Vatansever

cuneyt.vatansever@itu.edu.tr

Geomatik Müh.

Lisans

Doç.Dr. Filiz Bektaş Balçık

bektasfi@itu.edu.tr

Yrd.Doç.Dr. Ahmet Özgür Doğru

ozgur.dogru@itu.edu.tr

Çevre Müh.

Lisans

Yrd.Doç.Dr. Burçak Kaynak

kaynakbu@itu.edu.tr

Doç.Dr. Didem Okutman Taş

okutmand@itu.edu.tr

Fen Bilimleri Enstitüsü

Çevre Bilimleri ve Müh.

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Burçak Kaynak

kaynakbu@itu.edu.tr

Doç.Dr. Didem Okutman Taş

okutmand@itu.edu.tr

Environmental Biotechnology

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Burçak Kaynak

kaynakbu@itu.edu.tr

Doç.Dr. Didem Okutman Taş

okutmand@itu.edu.tr

Hidrolik ve Su Kaynakları Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Mehmet Özger

ozgerm@itu.edu.tr

Ulaştırma Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Kemal Selçuk Öğüt

oguts@itu.edu.tr

Yapı İşletmesi

Lisansüstü

Doç.Dr. Esin Ergen Pehlevan

esin.ergen@itu.edu.tr

Yapı Müh.

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Cüneyt Vatansever

cuneyt.vatansever@itu.edu.tr

Geomatik Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Filiz Bektaş Balçık

bektasfi@itu.edu.tr

Yrd.Doç.Dr. Ahmet Özgür Doğru

ozgur.dogru@itu.edu.tr

Raylı Sistemler Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Emin Sünbüloğlu

sunbuloglu@itu.edu.tr

Kıyı Bilimleri ve Mühendisliği

Lisansüstü

Doç.Dr. Mehmet Özger

ozgerm@itu.edu.tr

 

Makine Fakültesi

Makine Müh.

Lisans

Prof.Dr. Ekrem Tüfekçi

tufekcie@itu.edu.tr

İmalat Müh.

Lisans

Yrd.Doç.Dr. R. Murat Tabanlı

tabanlir@itu.edu.tr

Fen Bilimleri Enstitüsü

Zemin Mekaniği ve Geoteknik Müh.

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Esra Ece Bayat

ebayat@itu.edu.tr

Isı Akışkan

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Katı Cisimlerin Mekaniği

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Konstrüksiyon

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Makine Dinamiği, Titreşim ve Akustiği

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Makine Müh.

Lisansüstü

Prof.Dr. Ekrem Tüfekçi

tufekcie@itu.edu.tr

Malzeme ve İmalat Müh.

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. R. Murat Tabanlı

tabanlir@itu.edu.tr

Otomotiv

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Sistem Dinamiği ve Kontrol

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

 

Elektrik-Elektronik Fakültesi

Elektrik Müh.

Lisans

Yrd.Doç.Dr. Fuat Küçük

fkucuk@itu.edu.tr

Doç.Dr. Ramazan Çağlar

caglarr@itu.edu.tr

Elektronik ve Haberleşme Müh.

Lisans

Doç.Dr. Berna Örs Yalçın

orssi@itu.edu.tr

Doç.Dr. Özgür Özdemir

ozdemiroz3@itu.edu.tr

Kontrol ve Otomasyon Müh.

Lisans

Yrd.Doç.Dr. Tufan Kumbasar

kumbasart@itu.edu.tr

Yrd.Doç.Dr. Yaprak Yalçın

yaprak@elk.itu.edu.tr

Fen Bilimleri Enstitüsü

Elektrik Müh.

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Fuat Küçük

fkucuk@itu.edu.tr

Doç.Dr. Ramazan Çağlar

caglarr@itu.edu.tr

Biyomedikal Müh.

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Elektronik Müh.

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Telekomünikasyon Müh.

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Kontrol ve Otomasyon Müh.

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Mekatronik müh.

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Volkan Sezer

sezerv@itu.edu.tr

 

Maden Fakültesi

Maden Müh.

Lisans

Prof.Dr. Hasan Ergin

hergin@itu.edu.tr

Jeoloji Müh.

Lisans

Doç.Dr. Vural Yavuz

vural@itu.edu.tr

Jeofizik Müh.

Lisans

Yrd.Doç.Dr. Caner İmren

caner@itu.edu.tr

Cevher Hazırlama Müh.

Lisans

Doç.Dr. Feridun Boylu

boylu@itu.edu.tr

Petrol ve Doğal Gaz Müh.

Lisans

Doç.Dr. Gürşat Altun

galtun@itu.edu.tr

Fen Bilimleri Enstitüsü

Maden Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Atilla Öztürk

ozturkc1@itu.edu.tr

Prof.Dr. Hasan Ergin

hergin@itu.edu.tr

Jeoloji Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Vural Yavuz

vural@itu.edu.tr

Jeofizik Müh.

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Cevher Hazırlama Müh.

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Petrol ve Doğal Gaz Müh.

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

 

Kimya ve Metalurji Fakültesi

Kimya Müh.

Lisans

Doç.Dr. Moiz Elnekave

elnekave@itu.edu.tr

Metalurji ve Malzeme Müh.

Lisans

Doç.Dr. Cevat Bora Derin

bderin@itu.edu.tr  

Gıda Müh.

Lisans

Yrd.Doç.Dr. Dilara Nilüfer Erdil

niluferd@itu.edu.tr

Fakülte Program Yürütücüsü

Lisans ve Lisansüstü

Doç.Dr. Özgür Keleş

ozgurkeles@itu.edu.tr

Fen Bilimleri Enstitüsü

Kimya Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Moiz Elnekave

elnekave@itu.edu.tr

Metalurji ve Malzeme Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Cevat Bora Derin

bderin@itu.edu.tr  

Malzeme Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Cevat Bora Derin

bderin@itu.edu.tr  

Seramik Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Cevat Bora Derin

bderin@itu.edu.tr  

Üretim Metalurjisi ve Teknolojileri

Lisansüstü

Doç.Dr. Cevat Bora Derin

bderin@itu.edu.tr  

Malzeme Bilimi ve Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Cevat Bora Derin

bderin@itu.edu.tr  

Gıda Müh.

Lisansüstü

Prof.Dr. Berat Özçelik

ozcelik@itu.edu.tr

Yrd.Doç.Dr. Dilara Nilüfer Erdil

niluferd@itu.edu.tr

 

Fen-Edebiyat Fakültesi

Matematik Müh.

Lisans

Yrd.Doç.Dr. Burak Yıldıran Stodolsky

stodolsky@itu.edu.tr

Doç.Dr. Ersin Özuğurlu

ozugurlue@itu.edu.tr

Fizik Müh.

Lisans

Doç.Dr. Cem Özgür Servantie

cservantie@itu.edu.tr

Doç.Dr. Özgür Akarsu

akarsuo@itu.edu.tr

Moleküler Biyoloji ve Genetik

Lisans

Yrd.Doç.Dr. Aslı Kumbasar

kumbasara@itu.edu.tr

Doç.Dr. Gizem Dinler Doğanay

gddoganay@itu.edu.tr

Kimya

Lisans

Doç.Dr. Barış Yücel

yucelbar@itu.edu.tr

Yrd.Doç.Dr. Onur Alptürk

oalpturk@itu.edu.tr

Fen Bilimleri Enstitüsü

Matematik Müh.

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Fizik Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Cem Özgür Servantie

 cservantie@itu.edu.tr

Polimer Science and Technology

Lisansüstü

Öğr.Gör.Dr. Şennur Özçelik

oksuzse@itu.edu.tr

Moleküler Biyoloji ve Genetik

Lisansüstü

Prof.Dr. Ayten Yazgan Karataş

karatasay@itu.edu.tr

Kimya

Lisansüstü

Prof. Dr. Mine Yurtsever

mine@itu.edu.tr

 

Denizcilik Fakültesi ve FBE

Değişim Programı Komisyon Başkanı

Lisans

Yrd.Doç.Dr. Kadir Çiçek

cicekk@itu.edu.tr

Gemi Makinaları İşletme Müh.

Lisans

Doç.Dr. Ata Bilgili (AKTS koordinatörü)

ata.bilgili@itu.edu.tr

Yrd.Doç.Dr. Gazi Koçak (İntibak Kom. Üyesi)

kocakga@itu.edu.tr

Deniz Ulaştırma ve işletme Müh.

Lisans

Yrd.Doç.Dr. Pelin Bolat

yilmazp@itu.edu.tr

 

Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fak ve FBE

Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Müh.

Lisans

Doç.Dr. Devrim Bülent Danışman

bulentd@itu.edu.tr

Gemi İnşaatı ve Gemi Makinaları Müh.

Lisansüstü

Prof.Dr. Şakir Bal

sbal@itu.edu.tr

Gemi ve Deniz Teknolojisi Müh.

Lisans

Yrd.Doç.Dr. Burak Karacık

karacik@itu.edu.tr

Gemi ve Deniz Teknolojisi Müh.

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Bilge Tutak

bilge.tutak@gmail.com

 

İşletme Fakültesi

İşletme Müh.

Lisans

Doç.Dr. Ahmet Atıl Aşıcı

asici@itu.edu.tr

Yrd.Doç.Dr. Ayşe Aylin Bayar

bayaray@itu.edu.tr

Endüstri Müh.

Lisans

Doç.Dr. Ufuk Cebeci

cebeciu@itu.edu.tr

Ekonomi

Lisans

Yrd.Doç.Dr. Christopher Hannum

hannum@itu.edu.tr

Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler Enstitüsü

İşletme

Lisansüstü

Doç.Dr. Ahmet Atıl Aşıcı

asici@itu.edu.tr

Yrd.Doç.Dr. Ayşe Aylin Bayar

bayaray@itu.edu.tr

Ekonomi

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Christopher Hannum

hannum@itu.edu.tr

İşletme Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Ahmet Atıl Aşıcı

asici@itu.edu.tr

Yrd.Doç.Dr. Ayşe Aylin Bayar

bayaray@itu.edu.tr

Endüstri Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. Ufuk Cebeci

cebeciu@itu.edu.tr

Mühendislik Yönetimi

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

 

Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi ve FBE

Uçak Müh.

Lisans

Prof.Dr. Halit Türkmen

halit@itu.edu.tr

Uzay Müh.

Lisans

Yrd. Doç. Dr. Bayram Çelik

celikbay@itu.edu.tr

Meteoroloji Müh.

Lisans

Prof. Dr. Zerefşan Kaymaz

zerefsan@itu.edu.tr

Uçak ve Uzay Müh.

Lisansüstü

Prof. Dr. Halit Türkmen

halit@itu.edu.tr

 

Tekstil Fakültesi ve FBE

Tekstil Müh.

Lisans ve Lisansüstü

Öğr.Gör.Dr. İlkay Özsev Yüksek

yukseki@itu.edu.tr

Moda Tasarımı

Lisans

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Tekstil Geliştirme ve Pazarlama

Lisans

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

 

Bilgisayar Fakültesi ve FBE

Bilgisayar Müh.

Lisans

Doç.Dr. Deniz Turgay Altılar

altilar@itu.edu.tr

 

Sosyal bilimler Enstitüsü

TMDK

Lisans

Yrd.Doç.Dr. Eray Altınbüken

erayaltinbuken@yahoo.com

MIAM

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Eray Altınbüken

erayaltinbuken@yahoo.com

Siyaset Çalışmaları

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Aslı Çalkıvik

acalkivik@itu.edu.tr

Konut ve Deprem

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Bilim, Teknoloji ve Toplum

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Sevil Baltalı Tırpan

sbaltali@itu.edu.tr

 

Deprem Müh. ve Afet Yönetimi Enstitüsü

Deprem Müh.

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. İhsan Engin Bal

ihsanenginbal@gmail.com

Öğr.Gör. Reşat Atalay Oyguç

resatoyguc@gmail.com

 

Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü

İklim ve Deniz Bilimleri

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Katı Yer Bilimleri

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Ekoloji ve Evrim

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Jeotermik

Lisansüstü

Prof.Dr. Gültekin Topuz

topuzg@itu.edu.tr

Yer Sistem Bilimi

Lisansüstü

Prof.Dr. Gültekin Topuz

topuzg@itu.edu.tr

 

Bilişim Enstitüsü

Hesaplamalı Bilim ve Müh.

Lisansüstü

Doç.Dr. F. Aylin Sungur

konuklar@itu.edu.tr

Bilgisayar Bilimleri

Lisansüstü

Doç.Dr. Behçet Uğur Töreyin

toreyin@itu.edu.tr

Uydu Haberleşmesi ve Uzaktan Algılama

Lisansüstü

Prof.Dr. Elif Sertel

sertele@itu.edu.tr

Bilişim Uygulamaları

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Hamza Salih Erden
Yrd.Doc.Dr. Sefer Baday

erdenh@itu.edu.tr
badays@itu.edu.tr

Coğrafi Bilgi Teknolojileri

Lisansüstü

Doç.Dr. Filiz Bektaş Balçık

bektasfi@itu.edu.tr

Bilgi Güvenliği ve Mühendislik ve Kriptografi

Lisansüstü

Doç.Dr. Lütfiye Durak Ata

durakata@itu.edu.tr

Bilgi Teknolojileri - Tezsiz

Lisansüstü

Yrd.Doç.Dr. Tolga Ovatman

ovatman@itu.edu.tr

İnşaat Yönetiminde Bilişim

Lisansüstü

Dr. Tolga İlter

iltert@itu.edu.tr

 

Fen Bilimleri Enstitüsü

Nano Bilim ve Nano Mühendislik

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Savunma Teknolojileri

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

 

Enerji Enstitüsü

Nükleer Araştırmalar

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Yenilenebilir Enerji

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Enerji Planlaması ve Konvansiyonel Enerji

Lisansüstü

Program koordinatörüne başvurunuz.

 

Enerji Bilim ve Teknoloji

Lisansüstü

Prof.Dr. Nesrin Altınsoy

altinsoy@itu.edu.tr

Radyasyon Bilim ve Teknoloji

Lisansüstü

Prof.Dr. Nesrin Altınsoy

altinsoy@itu.edu.tr