Giriş için tıklayınız.
Sitedeki kullanıcı sayısı: 144
Öğrenciler (Students)  › Dönen Öğrenciler
Dönen Öğrenciler

2014-2015 Mimarlık Bölümü Öğrencilerinin Dikkatine; 

Karşı kurumda yaptığınız çalışmaları içeren bir portfolyo hazırlamanız ve bölüm koordinatörünüz Yrd. Doç. Dr. Aslıhan Şenel'e teslim etmeniz gerekiyor. Portfolyonuzu teslim ettiğinize dair formu doldurup Yrd. Doç. Dr. Aslıhan Şenel'den imza almalısınız.

Form dönüş evraklarınızla birlikte Erasmus ofisine teslim edilmelidir.

İyi değişimler.

ERASMUS DEĞİŞİM PROGRAMI BİTİMİNDE AB MERKEZİ’NE TESLİM EDİLMESİ GEREKEN BELGELER:

  
Önemli Notlar:

Erasmus hibenizin 2. taksidini alabilmeniz ve ders saydırma işlemine başlayabilmeniz için belgelerinizi eksiksiz olarak AB Merkezi’ne teslim etmeniz gerekmektedir.

AB Merkezi’nden teslim aldığınız ve AB Merkezi’ne teslim ettiğiniz her belgenin birer fotokopisini kendiniz için almanızı tavsiye ediyoruz.

1. Confirmation of Exchange Belgesi'nin aslı ve 1 adet fotokopisi

Eşleştirildiğiniz üniversitede bulunduğunuz süre aralığını belirten, kurum (Uluslararası Ofis, Erasmus Ofisi vb.) onaylı, ilgili üniversitede eğitim aldığınıza dair teyit belgesi.

2. Transkriptin fotokopisi

Öğrenim sözleşmesinde yer alan tüm derslerin not karşılıklarını belgeleyen ve gidilen kurum tarafından onaylanmış transcriptin aslını, postada kaybolma ihtimaline karşılık DÖNMEDEN ÖNCE elden teslim almanızı öneririz. Posta ile gönderilecek transcriptler için öğrencilerin ev adreslerini vermeleri ve gerekli takibi kendilerinin yapmalarını rica ederiz. Trancripti AB Merkezi’ne posta yahut faks ile ulaşan öğrencilere bilgilendirme mesajı atılacak ve öğrenciden bu belgeyi yalnızca görüşme saatlerinde teslim alması talep edilecektir. Trancriptin aslı ders saydırma işlemleri için Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na teslim edilmelidir.

3. Anket formu

Dönüş belgelerinizin kontrolünden sonra, oluşturulacaktır, lütfen diğer dönüş belglerinizle birlikte ofisimize öğrenci görüşme saatleri içerisinde geliniz.
4. Öğrenim Sözleşmesinin aslı 
Tüm onayları alınmış öğrenim sözleşmesinin fotokopisi ise ders saydırma işlemleri için Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na teslim edilmelidir.

5. (Varsa) Tüm onayları alınmış değişiklik  Öğrenim Sözleşmesinin aslı

Fotokopisi ise ders saydırma işlemleri için Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na teslim edilmelidir.

6. OLS dönüş sınavının sonuç belgesi 

7.Giriş ve Çıkış Tarihlerinizin bulunduğu pasaport sayfalarının fotokopisi (Pasaportunuzun yanınızda olması gerekmektedir.)

DİKKAT: Gidilen kurumdan onayları alınmamış öğrenim sözleşmeleri kabul edilmeyecektir.

Ders Saydırma İşlemleriniz için, ADD/DROP haftasının sonuna kadar,
Otomasyon’a teslim etmeniz gereken belgeler: (Lisans Öğrencileri İlyas Bey’e,Lisansüstü Öğrencileri Canan Hanım’a belgelerini teslim edecekler.)

 

  1. transkript orjinali (henuz transkripti gelmeyenler de,kayıt aşamasında sorun yaşamamak için, otomasyon ile görüşmeli)
  2. LA fotokopisi+ varsa change LA fotokopisi


Mimarlık Öğrencileri İçin Yararlı Bilgiler - 1

Mimarlık Öğrencileri İçin Yararlı Bilgiler - 2

 

  Belgeler   

Dönen Öğrenci - Sıkça Sorulan Sorular
Dönen öğrenci evraklarını hiç teslim etmeyen 2006-2007 Erasmus Öğrencileri
Dönüş evrakları eksik olan 2006-2007 öğrencileri
Portfolyo Teslim formu
Confirmation of Stay 15-16