Giriş için tıklayınız.
Sitedeki kullanıcı sayısı: 180
İkili Anlaşmalar (BA)  › ERASMUS+ KURUMLARARASI ANLAŞMALAR LİSTESİ
ERASMUS+ KURUMLARARASI ANLAŞMALAR LİSTESİ

2017-2018 Kurumlararası Anlaşmalara ve Kontenjan Listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Linklerdeki bilgiler Merlon Online başvuru sisteminin açılış tarihine kadar (tahmini olarak Şubat 2017'nin ilk haftası) sürekli olarak güncellenecektir. 

Anlaşma metinleri ile kontenjan listesindeki sayılar ve bölümlere paylaşımında oluşabilecek ihtilaflar halinde kontenjan listesindeki sayı ve dağılımlar esastır.

Örneğin, anlaşma metninde ''Aeronautical Engineering, 1st and 2nd cycle, 4 students x 10 months=40 months'' şeklinde görülen kota, kontenjan listesinde ''1 lisans Uzay, 1 lisans Uçak ve 2 Yüksek lisans Uçak ve Uzay Bilimleri'' olarak dağıtılmış olabilir.

Ya da, anlaşma metninde ''Engineering'' olarak gözüken kota, kontenjan listesinde ''İşletme Mühendisliği'' ne tanımlanmış olabilir. Lütfen böyle durumlarda kontenjan listesini esas alınız.

Anlaşma metinleri; karşı kurumların son başvuru tarihi, başvuru koşulları, dil kriterleri gibi detayları sizinle paylaşmak için ilan edilmiştir. Yine de karşı kurumların başvuru koşullarında değişiklik yapmalarına rağmen bizi bilgilendirmemiş olma ihtimallerini de göz önünde bulundurarak web sayfalarından daha güncel bilgilere erişiniz (18.12.2015).

Kontenjan listesi ile başvuru sayfanızdaki başvurulabilir kotalar listesi uyuşmadığında lütfen 2857183'den 13 dahili ile iletişime geçiniz (09.02.2016).

Aşağıdaki link sizi anlaşmaların bulunduğu dropboxa yönlendirir. Kutuda en alttaki excelden bütün anlaşmaların son durumunu izleyebilirsiniz (28.07.2016).
                          
Anlaşma listesi aşağıdaki linkten ulaşılan dropboxın en altında bulunmaktadır. Lütfen excel belgesini indirip, her sayfasını okuyunuz.

Anlaşmalar ve Kontenjan Listesi  /  Agreements and Quota List